Kochere — район у зоні Гедео. Регіон характеризується висотами від 1800 до 2100 метрів над рівнем моря.
Методи землеробства в регіоні залишаються переважно традиційними. Фермери зазвичай об’єднують свої кавові плантації з іншими харчовими культурами. Цей метод поширений серед дрібних власників, оскільки він максимізує використання землі.
Крім того, що більшість ферм традиційно вирощують змішані культури, вони за замовчуванням також використовують органіку. Фермери зазвичай використовують дуже мало добрив або пестицидів, якщо взагалі використовують. Більшість сільськогосподарських робіт виконується вручну найближчими родичами.
Процес обробки
Кавова вишня надходить на мийні станції для переробки. Мита обробка на станції відбувається за традиційними ефіопськими методами. Після початкового скринінгу, під час якого вишню занурюють у воду і візуально перевіряють недостиглу, перезрілу та пошкоджену, вишню очищають від м’якоті та ферментують. Кава бродить у воді від 36 до 72 годин. Під час бродіння воду змінюють 3 рази.
Після бродіння ягоди направляють через сортувальний канал, який одночасно промиває їх, видаляючи будь-який залишковий слиз і розділяє за щільністю. Після очищення найвищий сорт замочують ще на 8-12 годин.
Вологі зерна переносять на поле для сушіння. У перший день зерна лежать на столах для попереднього сушіння, де зайва вода може легко стекти. Після одного дня на столах для попереднього сушіння зерна переносять на підняті ліжка, де вони будуть сушитися протягом 12 днів. Співробітники регулярно перевертають зерна, щоб забезпечити рівномірну сушку.